Business

ماه قلب آمریکایی و روز ولنتاین چه ویژگی مشترکی با هم دارند؟

روز ولنتاین یک تعطیلات در مورد قلب انسان در سطح احساسی است. این روز برای بیان احساسات قلبی عشق و تحسین است. همه ما نیاز به دوست داشتن داریم. اما مهمتر از آن عشق ورزیدن است.

اما کارت و هدایای ولنتاین با هدیه سلامتی قابل مقایسه نیست. کسانی که از بیماری قلبی مانند نارسایی احتقانی قلب ، حمله قلبی ، آنژین ، استوک یا بیماری های قلبی عروقی رنج می برند ، تشخیص می دهند که سلامتی ، تمامیت و زندگی چقدر ارزشمند است. بیماریهای قلبی عروقی علت اصلی مرگ و میر در ایالات متحده است.

اینها مسائلی است که ماه قلب آمریکا و انجمن قلب آمریکا به آن می پردازند – از نظر جسمی و معنایی ، بهترین دکتر قلب در مشهد سلامت قلب انسان. نمی دانم آیا روز ولنتاین دلیلی بود که آنها فوریه را برای ماه قلب آمریکا انتخاب کردند ،

وجه اشتراک روز ولنتاین و ماه قلب آمریکا شکلات است. یکی از هدایای محبوب ولنتاین شکلات است.

ثابت شده است که شکلات به شما احساس خوبی می دهد و ضد افسردگی است.
شکلات تلخ می تواند باعث کاهش کلسترول بد شود.
و مطالعات نشان داده است که شکلات تلخ می تواند برای سلامت قلب مفید باشد.
سلامت جسمی و روحی و روانی شما با هم آمیخته است. یک قلب شکسته از نظر احساسی ، می تواند منجر به مشکلات جسمی قلب شود. افسردگی ، احساسات منفی و کینه های طولانی مدت می تواند باعث انواع بیماری ها و بیماری های بدن شود.

اگر شما یا نزدیکانتان به بیماری قلبی عروقی مبتلا هستید ، آگاه باشید که جایگزین هایی برای جراحی و داروها وجود دارد. اگر مجبور نیستید نمی خواهید جراحی انجام دهید. همیشه خطری وجود دارد. شاید قبلاً جراحی بای پس یا آنژیوپلاستی یا استنت داشته اید. به احتمال زیاد متخصص قلب شما در آینده روش جراحی دیگری را تجویز خواهد کرد … مگر اینکه جایگزینی وجود داشته باشد ، و وجود داشته باشد.

درمان خارجی ضربان قلب (ECP) یک درمان قلبی عروقی غیر جراحی و غیر تهاجمی است.

چگونه درمان های ECP را دریافت می کنید؟

تنها کاری که باید انجام دهید این است

از متخصص قلب تشخیص دهید
پزشک با دستگاه ECP کاردیو قلب پیدا کنید
برای گذراندن جلسات درمانی 7 هفته سرمایه گذاری کنید.
درمان های ECP را می توان توسط مطب پزشک انجام داد ، نه فقط متخصص قلب. این یک معامله خوب برای پزشک شما است. Medicare و بسیاری از پرداخت کنندگان بیمه خصوصی خدمات ECP را به پزشک شما بازپرداخت می کنند. و پرداخت بیمه بیشتر از هزینه نگهداری پزشک ECP است.

تبلیغات تلویزیونی دوست دارند به شما بگویند در مورد دارویی که تبلیغ می کنند از پزشک خود بپرسید. حالا می توانید از پزشک خود بپرسید که چرا درمان ضد ضربان خارجی را ارائه نمی دهد؟